نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از اداره کل مسکن و شهرسازی آذربایجان غربی گلایه دارد، گفت: مساکن مهر در سایه عدم نظارت از مصالح نامرغوب و کمبود امکانات مناسب می نالند. در اسفندماه سال گذشته چهار کیلومتر از بزرگراه بوکان _میاندوآب را با حضور استاندار مجددا کلنگ زنی کردند، علت […]

نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه از اداره کل مسکن و شهرسازی آذربایجان غربی گلایه دارد، گفت: مساکن مهر در سایه عدم نظارت از مصالح نامرغوب و کمبود امکانات مناسب می نالند. در اسفندماه سال گذشته چهار کیلومتر از بزرگراه بوکان _میاندوآب را با حضور استاندار مجددا کلنگ زنی کردند، علت این کوتاهی ها چیست؟!
به گزارش ده نگی ولات، انور حبیب زاده، در نشست بررسی مسائل حوزه مسکن شهرستان بوکان با حضور «علیرضا فخاری» معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین در سالن جلسات فرمانداری بوکان برگزار شد، گفت: در نظام جمهوری اسلامی همه در کنار هم برادرانه زندگی می کنند و باید با این دید به آذربایجان غربی نگریست چرا که تبعیض فساد ایجاد می کند.
او با تاکید بر اینکه از اداره کل مسکن و شهرسازی آذربایجان غربی گلایه دارد، تصریح کرد: بنده خواسته شخصی از وزیر و مدیر کل نداشته و ندارم چرا که معتقدم نوکر مردمی هستم که به بنده رای داده اند.
حبیب زاده افزود: من به عنوان نماینده مردم بوکان تنها می توانم در مجلس فریاد بزنم و تذکر بدهم که چرا پروژه کنار گذر بوکان ١٧ سال طول بکشد، آیا تبعیض نیست؟ در اسفندماه سال گذشته چهار کیلومتر از بزرگراه بوکان _میاندوآب را با حضور استاندار مجددا کلنگ زنی شد علت این کوتاهی چیست؟
او در ادامه به معضلات ناشی از عدم اتمام پروژه کنار گذر بوکان پرداخت و گفت: نبود کنارگذر بحران کرونا در این شهرستان را تشدید کرد و تردد ماشینهای سنگین زیرساخت های شهر را ویران کرده و سبب ترافیک در داخل شهر شده است.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه سخنان خود به وضعیت مساکن مهر بوکان و پرداخت و گفت: این مساکن در سایه عدم نظارت از مصالح نامرغوب و کمبود امکانات مناسب می نالد، دیوارها آنچنان نازک است که همسایه ها صدای همسایه را می شنوند که از نظر شرعی هم مشکل دارد.
او افزود: در کنار این وضعیت مدیر عاملان شرکت های تعاونی مسکن دارای بهترین خانه ها و خودروها هستند. آیا نباید بر این پروژه نظارت کافی می شد؟
حبیب زاده در ادامه افزود: خیابان های منتهی به مسکن مهر آسفالت نشده و ساکنان آن باید چکمه بپوشند و در گل و لای رفت و آمد کنند در این شرایط ۹۰ تن قیر تحویل دادید آیا این مقدار قیر می تواند دردی از شهر حل کند.
او در پایان ضمن آنکه از نبود مدرسه در مسکن مهر انتقاد کرد و گفت: در حالی که مقام معظم رهبری بر ساخت مسکن محرومان تاکید فرموده اند چهار شرکت تعاونی مسکن در بوکان با مشکلاتی روبه رو هستند وتا ساعت ١٢ شب منتظر بودند تا معاون وزیر تشریف بیارند ولی متاسفانه نتوانستند در جلسه حضور پیدا کنند.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد