مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی از معرفی ۷۶ فرصت سرمایه‌گذاری مربوط به ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی استان در ششمین نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۴ تهران خبر داد. مرتضی صفری با اعلام این مطلب گفت: در نمایشگاه ایران اکسپو علاوه بر ۷۶ فرصت سرمایه‌گذاری که مربوط به ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی استان است، ۱۷ بسته […]

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی از معرفی ۷۶ فرصت سرمایه‌گذاری مربوط به ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی استان در ششمین نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۴ تهران خبر داد.

مرتضی صفری با اعلام این مطلب گفت: در نمایشگاه ایران اکسپو علاوه بر ۷۶ فرصت سرمایه‌گذاری که مربوط به ظرفیت‌های گردشگری و تاریخی استان است، ۱۷ بسته سرمایه‌گذاری نیز معرفی شده است.

مدیر کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان غربی افزود: برای این فرصت‌ها و بسته‌های سرمایه‌گذاری کد کیوآر تعریف شده است که بازدیدکنندگان با اسکن این کد می‌توانند اطلاعات لازم در ارتباط با این فرصت‌ها را در کوتاه‌ترین زمان به دست آورند.

او تصریح کرد: در این نمایشگاه نقشه‌های گردشگری استان نیز در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود که حاوی اطلاعاتی در مورد جاذبه‌های گردشگری و تاریخی آذربایجان غربی هستند.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد