سرویس آذربایجان غربی- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی گفت: این استان در تصادفات درون شهری در طرح نوروزی رتبه ٨ و تصادفات برون شهری رتبه ۱۷ را درکشور کسب کرد و شهرهای پلدشت، خوی، باروق، شاهین دژ و چایپاره در تصادفات وضعیت خوبی نداشتند. یاسر رهبردین در جلسه شورای راهبری ترافیک آذربایجان‌غربی با […]

سرویس آذربایجان غربی- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی گفت: این استان در تصادفات درون شهری در طرح نوروزی رتبه ٨ و تصادفات برون شهری رتبه ۱۷ را درکشور کسب کرد و شهرهای پلدشت، خوی، باروق، شاهین دژ و چایپاره در تصادفات وضعیت خوبی نداشتند.

یاسر رهبردین در جلسه شورای راهبری ترافیک آذربایجان‌غربی با بیان اینکه درطول ایام نوروز شاهد کاهش تصادفات درون شهری و برون شهری بودیم، افزود: با توجه به درپیش بودن تعطیلات عید فطر فرمانداران و مدیران مربوطه همانند ایام نوروز وضعیت را مدیریت کنند تا شاهد کاهش تصادفات شویم.

او ادامه داد: همچنین با توجه به تردد مسافران دراین ایام درپایانه های مرزی استان همانند مرز رازی و دیگر پایانه ها مدیریت لازم صورت گیرد تا مسافران در شرایط مطلوب تردد داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم برای کاهش تصادفات در ایام پایانی هفته آینده و تعطیلات عید فطر اندیشیده شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان غربی هم در این جلسه گفت: در تصادفات درون شهری در طرح نوروزی رتبه هشتم و تصادفات برون شهری رتبه ۱۷ را درکشور کسب کردیم.

سرهنگ حجت مشتاق ادامه داد: شهرستان پلدشت وضعیت خوبی از نظر تصادفات نداشت و خوی با ۲۰۷ تصادف خسارتی، باروق در تصادف جرحی، شاهین دژ و چایپاره هم در تصادفات درون شهری و برون شهری وضعیت خوبی نداشتند.

او با اشاره به اینکه در زمینه اعمال قانون ۲۸ درصد رشد داشته ایم.افزود: بیشترین مصدومین براثر برخورد خودرو با موتورسیکلت بوده که این وضعیت نگران کننده است. میزان استفاده از موتور سیکلت سال به سال افزایش می یابد و ۶۱ فقره برخورد خودرو با موتور سیکلت روی داده که دراین زمینه در رتبه سوم قرار داریم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز اظهارکرد: ۳۵ درصد افزایش تردد داشتیم و درایام تعطیلات نوروزی پویش نوروزی در ۱۲ نقطه اجراشد.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد