رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: انفجار دینامیت در محله شالمان سنندج دو نوجوان ۱۵ ساله را راهی بیمارستان کرد. به گزارش سردار بوکان ، آزاد طهماسبی در جمع خبرنگاران گفت: این انفجار خسارت مالی هم به دنبال داشته است. در این حادثه به یک دستگاه خودرو، پارکینگ و انبار یک […]

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج گفت: انفجار دینامیت در محله شالمان سنندج دو نوجوان ۱۵ ساله را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش سردار بوکان ، آزاد طهماسبی در جمع خبرنگاران گفت: این انفجار خسارت مالی هم به دنبال داشته است. در این حادثه به یک دستگاه خودرو، پارکینگ و انبار یک خانه مسکونی نیز خسارت مادی وارد شده است.

وی اظهار کرد: آتش نشانان ایستگاه شماره ۴ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج به محض اطلاع از وقوع این حادثه، به محل اعزام شدند و نسبت به اطفا حریق اقدام کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج با اشاره به آمادگی کامل سازمان آتش نشانی شهرداری سنندج برای خدمات رسانی به مردم در حوادث مختلف به ویژه در ایام پایان سال، افزود: مردم با احترام به حقوق شهروندی و پرهیز از انجام رفتارهای پرخطر، چهارشنبه سوری ماندگاری را در آخرین روزهای سال رقم بزنند و با خودداری از رفتارهای پرخطر، امکان لذت بردن همه مردم را از آیین های سنتی این شب فراهم کنند.

طهماسبی ادامه داد: مردم در صورت بروز هرگونه مشکل یا خطر آتش سوزی مراتب را به سامانه ۱۲۵ اطلاع دهند.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد