مدیر تعاون روستایی آذربایجان غربی گفت: با توجه به مصوبات ستاد تنظیم بازار استان میوه مورد نیاز شب عید استان به حد کافی تامین شده است و هیچ گونه کمبودی در تامین سیب و پرتقال مصرفی شب عید استان وجود ندارد. به گزارش پایگاه خبری سردار بوکان میرجمال ساداتی در گفت و گو با ایلنا،بیان […]

مدیر تعاون روستایی آذربایجان غربی گفت: با توجه به مصوبات ستاد تنظیم بازار استان میوه مورد نیاز شب عید استان به حد کافی تامین شده است و هیچ گونه کمبودی در تامین سیب و پرتقال مصرفی شب عید استان وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری سردار بوکان میرجمال ساداتی در گفت و گو با ایلنا،بیان کرد: با توجه به تصمیمات ستاد تنظیم بازار استان بیش از یک هزار و ۱۰۰ تن سیب و پرتقال جهت تامین میوه شب عید تدارک و در سردخانه های منتخب ذخیره سازی شده است.

ساداتی افزود: با توجه به هماهنگی انجام شده با شهرداری ها، اتاق اصناف و سایر دستگاه های ذیربط این میوه ها در مرکز عرضه منتخب مناطق شهری و روستایی با نظارت قرارگاه امنیت غذایی در روزهای پایانی سال به صورت گسترده عرضه می شود.

وی افزود: در راستای اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار استان بیش از یک هزار تن پرتقال از شهر های شمالی کشور و ۱۰۰ تن سیب درختی استان زیر نظر کارشناسان سازمان و با رعایت استاندارد های موجود خریداری و در سردخانه های استان ذخیره سازی شده است.

ساداتی بیان کرد: قیمت نهایی این اقلام بعد از تصویب در شورای راهبردی ستاد تنظیم بازار استان اعلام و در جایگاه های عرضه توزیع می شود که پیش بینی می شود این اقلام تا ۱۵ فروردین در سراسر استان و ۱۵ الی ۲۰ درصد زیر قیمت بازار به دست مصرف کنندگان برسد.

 

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد