مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی گفت: سال گذشته، به ارزش ۳ میلیارد تومان سرقت کابل مخابرات در استان انجام شده است که در راستای مقابله با این آسیب، ایمن سازی ۵۰ سایت در حال اجرا است. چنگیز نوری، امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه استان در حال تبدیل شدن به کارگاه […]

مدیر مخابرات منطقه آذربایجان غربی گفت: سال گذشته، به ارزش ۳ میلیارد تومان سرقت کابل مخابرات در استان انجام شده است که در راستای مقابله با این آسیب، ایمن سازی ۵۰ سایت در حال اجرا است.

چنگیز نوری، امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه استان در حال تبدیل شدن به کارگاه توسعه فیبر نوری است، از توسعه فیبر نوری شهری به طول۴۲۰ کیلومتر و توسعه این خدمت به طول ۵۰۰ کیلومتر در نقاط محروم و روستایی استان خبرداد و گفت: توسعه فیبر نوری در تمامی شهرستان‌های استان در حال اجراست.

نوری اظهار کرد: طی سال گذشته ۱۴۰ روستا به سرویس ۴G ارتقاء یافته و ارتقای ۱۲۰ روستا تا پایان هفته دولت امسال در دست اجراست که امید است تا پایان سال جاری برخورداری نقاط روستایی از سرویس باند پهن به ۹۵ درصد برسد.

مدیر مخابرات منطقه آذربایجان‌غربی گفت: با ظرفیت‌سازی در نقاط روستای زیر ساخت برای توسعه سرویس باند پهن اپراتورها فراهم می‌شود.

او اظهار کرد: یک میلیون مشترک ثابت و ۲۷۰۰مشترک فعال همراه اول و ۲۵۵ مشترک باند پهن در استان وجود دارد.

نوری با بیان اینکه وضعیت شبکه ارتباطی در استان پایدار است، گفت: ۱۲ هزار و ۴۰۰ مشترک Ftth، در استان فعال است و ظرفیت سازی برای ارائه این خدمت در کل استان در حال انجام است.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد