مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت بیش از ۵۵۹ میلیارد ریال جزای نقدی در رسیدگی به تخلفات حوزه آرد و نان طی امسال خبر داد. به گزارش  سردار بوکان .  حسین نجف زاده گفت: امسال چهار هزار و ۷۵۶ فقره پرونده تخلفاتی در حوزه آرد و نان به شعب تعزیرات حکومتی استان وارد و […]

مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی از محکومیت بیش از ۵۵۹ میلیارد ریال جزای نقدی در رسیدگی به تخلفات حوزه آرد و نان طی امسال خبر داد.

به گزارش  سردار بوکان .  حسین نجف زاده گفت: امسال چهار هزار و ۷۵۶ فقره پرونده تخلفاتی در حوزه آرد و نان به شعب تعزیرات حکومتی استان وارد و به چهار هزار و ۷۴۲ فقره از این پرونده ها رسیدگی شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: از این تعداد پرونده تعداد چهار هزارو ۲۷۸ فقره مربوط به تخلفات گرانفروشی و امتناع از عرضه نان و تعداد ۴۶۴ فقره مربوط به تخلفات تهیه و عرضه خارج از شبکه آرد است.

نجف زاده افزود: شعب رسیدگی کننده با بررسی پرونده ها و ارائه نکردن اسناد و مدارک قانونی متهمان را به پرداخت ۵۵۹ میلیارد و ۶۰۳ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کردند.

او ادامه داد: شعب رسیدگی کننده علاوه بر جزای نقدی نسبت به صدور مجازاتهای غیر نقدی برای برخی واحدهای متخلف از قبیل تعطیلی و پلمپ واحد،نصب پارچه تخلف بر سر در واحد و قطع سهمیه تعدادی از واحدهای متخلف اقدام کردند.

نجف زاده در خاتمه گفت: بازرسان جهاد کشاورزی ،اتاق اصناف و اداره صنعت،معدن وتجارت استان گزارش این تخلفات را در بازرسی از نانوایی های کشف و پرونده های آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد