فرمانده انتظامی شهرستان مریوان گفت: با دستگیری کلاهبردار اینترنتی بیش از ۱۵۰ میلیون تومان به حساب شهروندان مریوانی بازگردانده شد. سرهنگ طیب محمدی در گفت و گو با خبرنگار کرد پرس، از برگشت ۱۵۰ میلیون تومان کلاهبرداری اینترنتی به حساب شهروندان مریوانی خبر داد و گفت: طی یک ماه اخیر با اقدامات ماموران پلیس فتای […]

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان گفت: با دستگیری کلاهبردار اینترنتی بیش از ۱۵۰ میلیون تومان به حساب شهروندان مریوانی بازگردانده شد.

سرهنگ طیب محمدی در گفت و گو با خبرنگار کرد پرس، از برگشت ۱۵۰ میلیون تومان کلاهبرداری اینترنتی به حساب شهروندان مریوانی خبر داد و گفت: طی یک ماه اخیر با اقدامات ماموران پلیس فتای شهرستان با هماهنگی مرجع قضایی، بیش از ۱۵۰ میلیون تومان سرمایه شهروندان حین برداشت توسط کلاهبرداران در حساب های متهمین مسدود و از سرقت وجوه جلوگیری و وجوه مذکور به حساب شهروندان عودت شد.

وی اظهار کرد: مجرمین با دستیابی به اطلاعات بانکی از جمله شماره کارت، رمز دوم، cvv۲ ازطریق صفحات جعلی (فیشینگ) به بهانه های دریافت سود سهام عدالت، بسته معیشتی یا ثبت شکوائیه در سامانه قوه قضاییه، از شهروندان کلاهبرداری و نسبت به برداشت از حساب بانکی افراد اقدام کرده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان مریوان افزود: به شهروندان توصیه می شود با جدی گرفتن هشدارها و پیام های آموزشی پلیس فتا، سعی کنند در دام این افراد کلاهبردار نیفتند.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد