توسعه وب سایت توسط شرکت های طراحی سایت راه دوم برای طراحی سایت مراجعه به یک شرکت طراحی سایت است. البته ساخت سایت همانطور که می دانید برای سپردن کار ساخت وب سایت خود به شرکت های طراحی سایت نیاز به داشتن چند میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان دارید. همانطور که می دانید […]

توسعه وب سایت توسط شرکت های طراحی سایت

راه دوم برای طراحی سایت مراجعه به یک شرکت طراحی سایت است. البته ساخت سایت همانطور که می دانید برای سپردن کار ساخت وب سایت خود به شرکت های طراحی سایت نیاز به داشتن چند میلیون تومان تا چند ده میلیون تومان دارید.

همانطور که می دانید هزینه راه اندازی و ساخت وب سایت از شرکت های طراحی سایت بسیار بالاست، جدا از هزینه شما نمی توانید وب سایت خود را مطابق سلیقه خود طراحی و راه اندازی کنید. شرکت های طراحی سایت نمونه کارهایی را که انجام داده اند به شما نشان می دهند یا شما به آنها نشان می دهید و به آنها می گویید که یک وب سایت مشابه برای شما طراحی کنند. در این مورد، ممکن است آن چیزی که شما می خواهید نباشد.

اولین مشکل برای ساخت وب سایت از شرکت های طراحی سایت این است که برای طراحی و راه اندازی وب سایت خود باید چندین میلیون تومان هزینه کنید تا وب سایت خود را طراحی کنید و مشکل دوم این است که از آنجایی که خودتان می توانید این کار را انجام دهید سایت خود را طراحی کنید، شاید سایت شما این کار را انجام ندهد. شبیه چیزی که در ذهن داری و همیشه یک سری نقص در سایت شما وجود دارد.

از طرفی اگر ساخت سایت بخواهید هر تغییری در سایت خود ایجاد کنید باید برای هر تغییر هزینه زیادی به شرکت طراحی سایت خود بپردازید. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک فرم عضویت حرفه ای برای وب سایت خود طراحی کنید، باید با شرکت طراحی سایت خود تماس بگیرید و به آنها بگویید که چنین فرمی را برای شما طراحی کنند و ممکن است طراحی آن برای شما هزینه زیادی داشته باشد.

بنابراین این یک مشکل بزرگ برای افرادی است که کار ایجاد وب سایت خود را به شرکت های طراحی وب سایت برون سپاری می کنند زیرا هر بار که می خواهید تغییراتی در وب سایت خود ایجاد کنید، باید دوباره هزینه کنید و این هزینه ها ممکن است مستمر باشد.

حال آیا درست است که طراحی سایت خود را به شرکت های طراحی سایت بسپارید؟ این همه پول را برای طراحی وب سایت خود خرج کنید و این هزینه ها همیشه دوام خواهند داشت. آیا بهتر نیست سایت خود را ایجاد کنید؟

نتیجه:

در این مقاله سعی کردم گام به گام نحوه ایجاد یک وب سایت را به شما آموزش دهم. در این مقاله ابتدا مراحل ساخت وب سایت را مورد بحث قرار دادیم و سپس به شما گفتیم که با چه روش هایی می توانید وب سایت خود را طراحی کنید. اگر فکر می کنید برای راه اندازی و ساخت سایت خود باید به شرکت های طراحی وب مراجعه کنید، سخت در اشتباهید. در حالی که سیستم های مدیریت محتوای رایگان مانند وردپرس وجود دارد، پیشنهاد می کنم از آنها برای راه اندازی سایت خود استفاده کنید. امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. و اگر قصد دارید نحوه کار با سایت ساز وردپرسی را یاد بگیرید و یک وب سایت حرفه ای با تمامی امکانات بدون برنامه نویسی و کدنویسی ایجاد کنید و با راه اندازی و ساخت سایت در منزل کسب درآمد میلیونی کنید، پیشنهاد می کنند روی بنر زیر کلیک کنید. مطمئن باشید ما می توانیم به شما کمک کنیم.

دسته بندی: سایر برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد