واکنش کریم باقری به شایعه ممنوع الکاری خود

واکنش کریم باقری به شایعه ممنوع الکاری خود؛ در فوتبال ما راحت شایعه‌سازی می‌کنند/ کاری کردند این مربی از ایران دلسرد شد! مربی تیم فوتبال پرسپولیس:در فوتبال ما راحت شایعه‌سازی می‌کنند و واقعا نمی‌دانم این صحبت‌هایی که مبنی‌بر ممنوع‌الکار شدن من مطرح شده از کجا آب می‌خورد. اگر باشگاه تمایل به همکاری داشته باشد تماس […]

واکنش کریم باقری به شایعه ممنوع الکاری خود؛ در فوتبال ما راحت شایعه‌سازی می‌کنند/ کاری کردند این مربی از ایران دلسرد شد!
مربی تیم فوتبال پرسپولیس:در فوتبال ما راحت شایعه‌سازی می‌کنند و واقعا نمی‌دانم این صحبت‌هایی که مبنی‌بر ممنوع‌الکار شدن من مطرح شده از کجا آب می‌خورد.

اگر باشگاه تمایل به همکاری داشته باشد تماس می‌گیرند و پیشنهادشان را مطرح می‌کنند، اما اگر تماسی گرفته نمی‌شود دلیل ندارد این حواشی ایجاد شود.

در هر صورت هر آمدنی رفتنی دارد. قرار نیست که تا ابد در پرسپولیس بمانم.حق وحید هاشمیان در پاداش های تیم ملی خورده شد. متاسفانه بعد از رفتن اسکوچیچ وی را از لیست پاداش‌بگیران هم حذف کردند. یک‌سری‌ها از حجب و حیای وحید سوءاستفاده کردند و شاید اگر او هم بد و بیراه بلد بود و مصاحبه تندی می‌کرد این‌طور با او رفتار نمی‌کردند. کاری با وحید کردند که از مربیگری در ایران دلسرد شد و به آلمان برگشت

دسته بندی: ورزش برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد