رئیس هیئت والیبال استان کردستان گفت: مسابقات والیبال چند جانبه بزرگسالان غرب کشور به میزبانی هیئت والیبال استان از فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه در سنندج برگزار می شود. امید مهتاب  گفت: به مناسبت ایام دهه فجر مسابقات والیبال ۴ جانبه غرب کشور ‌با حضور تیم هایی از استان های همدان، زنجان، ایلام، کرمانشاه و […]

رئیس هیئت والیبال استان کردستان گفت: مسابقات والیبال چند جانبه بزرگسالان غرب کشور به میزبانی هیئت والیبال استان از فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه در سنندج برگزار می شود.

امید مهتاب  گفت: به مناسبت ایام دهه فجر مسابقات والیبال ۴ جانبه غرب کشور ‌با حضور تیم هایی از استان های همدان، زنجان، ایلام، کرمانشاه و ۲ نماینده از کوردستان به میزبانی هیئت والیبال استان در شهرستان سنندج برگزار می شود.

وی با بیان اینکه زمان برگزاری این مسابقات از روز چهارشنبه ۱۸ تا روز جمعه ۲۰ بهمن ماه جاری خواهد بود، افزود: سالن مجموعه ورزشی آزادی سنندج میزبان این مسابقات است.

رئیس هیئت والیبال استان کردستان اظهار کرد: در روز اول این مسابقات تیم های همدان و جوانان سنندج از ساعت ۱۰ صبح به مصاف هم خواهند رفت و پس از آن از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه تیم های زنجان و بزرگسالان سنندج با هم رقابت می کنند.

مهتاب ادامه داد: بعد از ظهر همان روز نیز تیم های زنجان و جوانان سنندج از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه و تیم های همدان و بزرگسالان سنندج از ساعت ۱۹ در سالن آزادی به مصاف یکدیگر می روند.

وی یادآور شد: در روز دوم مسابقات نیز روز پنجشنبه ۱۹ بهمن تیم های همدان و زنجان از ساعت ۱۰ و تیم های جوانان سنندج و بزرگسالان سنندج از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه با هم به رقابت می پردازند.

دسته بندی: ورزش, ورزش کردستان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد