سرویس آذربایجان غربی- در پی غرق شدن ۲ نفر حین شنا در رودخانه نازلوی ارومیه امدادگران توانستند پس از ٣ ساعت جست و جو پیکر یکی از غرق شده ها را پیدا کنند اما از نفر دوم هنوز خبری در دسترس نیست. به گزارش  سردار بوکان، حسین سرباز رشید رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه گفت: […]

سرویس آذربایجان غربی- در پی غرق شدن ۲ نفر حین شنا در رودخانه نازلوی ارومیه امدادگران توانستند پس از ٣ ساعت جست و جو پیکر یکی از غرق شده ها را پیدا کنند اما از نفر دوم هنوز خبری در دسترس نیست.

به گزارش  سردار بوکان، حسین سرباز رشید رئیس سازمان آتش نشانی ارومیه گفت: عصر روز گذشته پس از دریافت خبری مبنی بر غرق شدن ۲ نفر در رودخانه نازلو، ستاد فرماندهی آتش نشانی ارومیه بلافاصله گروه امداد و نجات ایستگاه شماره ۶ را به همراه تیم غواصی این سازمان جهت جست‌وجوی مفقودین به محل حادثه اعزام کرد.

او ادامه داد: این عملیات از حوالی ساعت ۱۶:۳۰ آغاز شده و امدادگران در پی یافتن مفقودان هستند و تیم‌های تخصصی غواصی و امداد و نجات اعزامی آتش نشانی پیکر یکی از غرق شدگان را پیدا کرد.

سرباز رشید افزود: به دلیل تاریکی هواجستجو برای یافتن دومین غرق شده به فردا موکول شد.

در همین خصوص مدیر عامل هلال احمر آذربایجان غربی بیان کرد: عملیات جستجو پیکر فرد غرق شده در نازلو چای ارومیه کماکان ادامه دارد اماحجم زیاد آب و پوشش گیاهی منطقه عملیات جستجو را دشوار کرده است.

به گفته محبوبی؛ امدادگران در تلاش هستند با یافتن پیکر فرد غرق شده را هرچه سریعتر به خانواده اش تحویل دهند.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد