رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از ورود سامانه بارشی متناوب باران با احتمال رعد و برق و تگرگ در استان خبر داد. به گزارش  سردار بوکان، مهدی صابری گفت: بر اساس آخرین نقشه‌های پیشیابی و با فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند بارش متناوب باران با احتمال […]

رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از ورود سامانه بارشی متناوب باران با احتمال رعد و برق و تگرگ در استان خبر داد.

به گزارش  سردار بوکان، مهدی صابری گفت: بر اساس آخرین نقشه‌های پیشیابی و با فعالیت سامانه بارشی از اواخر وقت امروز چهارشنبه ۱۶ اسفند بارش متناوب باران با احتمال رعد و برق و تگرگ پیش بینی می‌شود.

او افزود: همچنین در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش‌ها به صورت برف خواهد بود و پیش بینی وزش باد گاهی شدید هم در استان محتمل است.

صابری ادامه داد: مه گرفتگی، کاهش دید، تندباد های لحظه‌ای و احتمال سقوط بهمن همراه با این سامانه بروز خواهد کرد.

او گفت: منطقه اثر این سامانه بارشی کلیه مناطق است و تا یکشنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.

رئیس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان تاکید کرد: احتمال آبگرفتگی معابر سیلابی شدن رودخانه‌ها و مسیرها لغزندگی و کاهش دید در جاده‌های کوهستانی از دیگر اثرات این مخاطره هواشناسی است.

صابری در پایان تاکید کرد: شهروندان از تردد در حاشیه رودخانه‌ها مسیرها و فعالیت‌های کوهنوردی در زمان فعالیت این سامانه بارشی خودداری کنند/.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد