روایت رئیس فیفا از دیدار و گفتگو با رئیس جمهور ایران

روایت رئیس فیفا از دیدار و گفتگو با رئیس جمهور ایران: فوتبال ملی در ایران در حال شکوفایی است/ به زودی به ایران سفر می‌کنم «جیانی اینفانتینو» رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال: ملاقات با ابراهیم رئیسی اتفاقی عالی بود. فوتبال ملی در ایران در حال شکوفایی است و من بابت کاری که برای توسعه فوتبال در […]

روایت رئیس فیفا از دیدار و گفتگو با رئیس جمهور ایران: فوتبال ملی در ایران در حال شکوفایی است/ به زودی به ایران سفر می‌کنم
«جیانی اینفانتینو» رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال:

ملاقات با ابراهیم رئیسی اتفاقی عالی بود. فوتبال ملی در ایران در حال شکوفایی است و من بابت کاری که برای توسعه فوتبال در این کشور انجام شد، به رئیس جمهور تبریک گفتم.

اطمینان دارم که فدراسیون فوتبال و دولت ایران به تلاش برای اینکه این بازی زیبا را برای ایرانیان بیشتری به نمایش بگذارد، ادامه می‌دهد.

ما همچنین درباره توسعه فوتبال بانوان در ایران و پیشرفت‌های حاصل شده درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌های فوتبال بحث کردیم و بر اهمیت کار بیشتر در این زمینه در سراسر کشور تأکید شد.

قبلاً گفته بودم که برای بحث درباره امور مرتبط با فوتبال، در آینده‌ای نزدیک به ایران سفر می‌کنم و این تمایل را به رئیس جمهور رئیسی هم گفتم.

دسته بندی: خبرهای ورزشی جهان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد