فدراسیون قایقرانی شاهو ناصری و شیرزاد قادری دو ورزشکار کردستانی را به دور جدید تمرینات تیم ملی آب های آرام و روئینگ کشور دعوت کرد. به گزارش سردار بوکان ، مرحله جدید اردوی تیم های ملی آب های آرام (مواد کانو و کایاک) و روئینگ برای حضور موفق در بازی های آسیایی و مسابقات کسب […]

فدراسیون قایقرانی شاهو ناصری و شیرزاد قادری دو ورزشکار کردستانی را به دور جدید تمرینات تیم ملی آب های آرام و روئینگ کشور دعوت کرد.
به گزارش سردار بوکان ، مرحله جدید اردوی تیم های ملی آب های آرام (مواد کانو و کایاک) و روئینگ برای حضور موفق در بازی های آسیایی و مسابقات کسب سهمیه المپیک از امروز در دریاچه آزادی آغاز می شود و تا پنجم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

بر این اساس در ماده کانو بخش آب های آرام شاهو ناصری قایقران کردستانی به همراه چهار ملی پوش دیگر به پانزدهمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی آب های آرام کشور دعوت شده اند.

همچنین با دعوت سرمربی تیم ملی روئینگ آقایان کشور شیرزاد قادری از کردستان، میلاد اله وردیان از آذربایجان غربی، امیرحسین محمودپور از گیلان و حمیدرضا رضوانی از تهران نفرات دعوت شده به این مرحله از اردوی تیم ملی روئینگ بزرگسالان کشور هستند.

این ورزشکاران از امروز تمرینات آمادگی خود را آغاز خواهند کرد.

دسته بندی: ورزش, ورزش کردستان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد