دبیر اول شورای اسلامی شهر ارومیه از صدور مجوز تیم داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال خبرداد. به گزارش  سردار بوکان، احد یوسفی در نشست هفتگی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: خوشبختانه نامه مجوز تیم داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال بدون محدودیت برای سال های آتی از سوی […]

دبیر اول شورای اسلامی شهر ارومیه از صدور مجوز تیم داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال خبرداد.

به گزارش  سردار بوکان، احد یوسفی در نشست هفتگی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: خوشبختانه نامه مجوز تیم داری شهرداری ارومیه در لیگ برتر والیبال بدون محدودیت برای سال های آتی از سوی وزارت کشور با امضای معاون محترم وزیر به شهرداری ارومیه ابلاغ شد.

او با اشاره به ضرورت سرعت و دقت در جذب و تمدید بازیکنان و کادر فنی در اسرع وقت افزود: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه به قید فوریت طی جلسه ای با مربی تیم جهت بررسی نقاط ضعف و قوت تیم فصل گذشته و تبادل نظرات لازم برای جذب و تمدید بازیکنان تشکیل دهند.

دبیر اول شورای اسلامی شهر ارومیه بیان کرد: تیم های پایه ای شهرداری ارومیه در فصل گذشته توانستند در رده نوجوانان و جوانان برای اولین بار قهرمان شوند که نوید بخش آینده ای بهتر برای شهر ارومیه است.

یوسفی در ادامه با اشاره به ضرورت استفاده از بازیکنان تیم های پایه شهرداری در ترکیب اصلی تیم شهرداری ارومیه تاکید کرد: شهرداری در جذب و تمدید قراردادهای بازیکنان و کادر فنی تیم باید سرعت و دقت لازم را داشته تا از جذب بازیکنان حرفه ای و تاثیرگذار غافل نمانیم.

دسته بندی: ورزش, ورزش کردستان برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد