درخواست دکتر عثمانی از نماینده بوکان از جنابعالى انتظار می‌رود در اين يک ماه و نيم باقيمانده، به جای پيگيرى شكايات واهی از اعضاى محترم شوراى تأمين و… پيگير اعتباراتى براى بخش آب باشيد. منتخب مردم بوکان برای مجلس دوازدهم با انتشار نامه‌ای از حاج انور حبیب‌زاده نماینده فعلی این شهرستان درخواست پیگیری وضعیت تاسف‌بار […]

درخواست دکتر عثمانی از نماینده بوکان
از جنابعالى انتظار می‌رود در اين يک ماه و نيم باقيمانده، به جای پيگيرى شكايات واهی از اعضاى محترم شوراى تأمين و… پيگير اعتباراتى براى بخش آب باشيد.
منتخب مردم بوکان برای مجلس دوازدهم با انتشار نامه‌ای از حاج انور حبیب‌زاده نماینده فعلی این شهرستان درخواست پیگیری وضعیت تاسف‌بار آب شرب شهر و روستاهای بوکان را کرد.
او در این نامه با کنایه‌ خطاب به حبیب‌زاده نوشته است: از جنابعالى انتظار می‌رود در اين يک ماه و نيم باقيمانده، به جای پيگيرى شكايات واهی از اعضاى محترم شوراى تأمين و… پيگير اعتباراتى براى بخش آب باشيد.

متن نامه دکتر محمدقسیم عثمانی به شرح ذیل است:
به نام خدا
برادر ارجمند جناب آقای حاج انور حبيب‌زاده
نماينده محترم مردم شريف بوكان در مجلس شوراى اسلامى
با سلام و احترام؛ ضمن آرزوى قبولى طاعات و عبادات در اين ماه مبارک به اطلاع می‌رساند كه وضعيت آب آشاميدنى در شهر بوكان و اكثريت روستاهاى آن شرايط نامطلوب و نگران كننده‌اى دارد و رئيس اداره آب و فاضلاب بوكان، اين گونه به بنده اعلام نموده‌اند:
“شرایط اعتبارات آبرسانی بسیار نگران کننده است، و تنش آبی امسال شهر و روستاها را فرا خواهد گرفت”.
رفع اين مشكل نيازمند اهتمام جدی شما برادر عزيز در مدت محدود باقيمانده از دوره خدمت‌تان است و ای كاش اعتبارات در اختيار را به اين امر حياتى اختصاص می‌داديد و با آن اين مشكل عمومی را حل می‌كرديد.
خط انتقال آب بوكان طى چند سال اخير متوقف و پروژه آبرسانى به ۱۶۵ روستاى بوكان نيز به دليل عدم تزريق اعتبارات كافى و عدم پرداخت مطالبات پيمانكار از پيشرفت چندانى برخوردار نيست.
حتماً مردم بخاطر دارند و اميدوارم شما هم به ياد داشته باشيد كه جنابعالى در ابتداى دوره يازدهم و قبل از اينكه حتى دوره خدمت‌تان شروع شود، اعلام می‌فرموديد كه مردم امكانات جوشاندن آب را در كترى ندارند و مسئول امر نيز برايتان تاييد می‌فرمودند و شما از كيفيت آب به درستى گله‌مند بوديد اما نه تنها كيفيت آب را درست نكرديد بلكه همان آب هم اكنون در دسترس مردم نيست كه اميدوارم رسانه‌ها ويديوى فرمايشات شما را داشته باشند تا ياداورى شود.
از جنابعالى انتظار می‌رود در اين يک ماه و نيم باقيمانده، به جای پيگيرى شكايات واهی از اعضاى محترم شوراى تأمين و… پيگير اعتباراتى براى بخش آب باشيد تا از تنش آبى در شهر و روستا قدری كاسته شود كه اين امر هم براى دنيايتان خوب است و هم برای آخرت‌تان.
با تشكر و احترام

دسته بندی: جامعه, شهروند خبرنگار برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد