رئیس پارک ملی دریاچه ارومیه از دستگیری متخلف برداشت شن و ماسه از بستر دریاچه ارومیه توسط مامورین یگان حفاظت پارک ملی خبر داد. به گزارش  سردار بوکان، مرتضی داودی افزود:مامورین یگان حفاظت پارک ملی ، طی گشت و کنترل شبانه در محدوده پارک ملی دریاچه ارومیه متخلف برداشت شن و ماسه را شناسایی و […]

رئیس پارک ملی دریاچه ارومیه از دستگیری متخلف برداشت شن و ماسه از بستر دریاچه ارومیه توسط مامورین یگان حفاظت پارک ملی خبر داد.

به گزارش  سردار بوکان، مرتضی داودی افزود:مامورین یگان حفاظت پارک ملی ، طی گشت و کنترل شبانه در محدوده پارک ملی دریاچه ارومیه متخلف برداشت شن و ماسه را شناسایی و دستگیر کردند.

او ادامه داد: در بازرسی از خودرو متخلف یک قبضه سلاح شکاری بهمراه تعدادی فشنگ نیز کشف و ضبط گردید ومتخلف با تنظیم صورتجسله تخلف به مرجع قضایی معرفی شدتا برخورد قانونی در این خصوص انجام گیرد.

رئیس پارک ملی دریاچه ارومیه با اشاره به ممنوعیت هرگونه دخل و تصرف و برداشت از دریاچه ارومیه بیان کرد : مامورین یگان حفاظت پارک ملی بصورت شبانه روزی مناطق تحت حفاظت را مورد کنترل و پایش قرار می دهند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی ، با متخلفین بصورت قانونی برخورد می شود.

دسته بندی: جامعه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد